ROKOMETNI KLUB RADOVLJICA
GORENJSKA C. 26
4240 RADOVLJICA

Članstvo v društvu je osebno. V društvo se lahko včlani vsak posameznik, ki ima interes delovanja v RK Radovljica. Članstvo se sklepa za tekoče koledarsko leto.
Če se v društvo včlani mladoletna oseba do dopolnjenega sedmega leta starosti ali oseba, ki nima poslovne sposobnosti, podpiše pristopno izjavo njen zakoniti zastopnik. Za osebo od sedmega leta do dopolnjenega 15 leta starosti mora zakoniti zastopnik pred njenim vstopom v društvo podpisati soglasje.
Posameznik željo za vpis v društvo izrazi s pisno izjavo. Vsak član prejme člansko izkaznico.

Članarina za tekmovalce znaša 5 € za sezono, za vse ostale člane članarina znaša 20 € za sezono.