Z novo tekmovalno sezono v klubu uvajamo članarino, s katero želimo urediti status igralcev. Članarina znaša 5 € za sezono (višina mesečnih vadnin ostaja nespremenjena);

članska izkaznica prinaša tudi naslednje ugodnosti:
15% popust pri nakupu rokometne opreme Hummel,
20% popust na vstop v bazene in 15% popust na vstop v savne Wellnessa Živa na Bledu,
10% popust na nakupe v trgovini Trešpank na Bledu in
10% popust na nakup čajev v trgovini Jasmin na Bledu.
Seznam partnerjev, ki sodelujejo s popusti, bomo še razširili, prav vsi pa ponujajo izdelke ali storitve, povezane s športom in zdravim načinom življenja.

Pristopna izjava

• Pokal Slovenije 2.10.2013_5