Spoštovani starši,

z našimi selekcijami smo se v nedeljo vrnili s turnirja v Celovcu, kjer smo bili letos že drugič. Podobno, kot ob vrnitvi z drugih turnirjev v tujini (Barcelona, Banja Luka) smo mnenja, da so obiski turnirjev v tujini zelo pomembni, saj fantje napredujejo v igri, pa tudi okrepijo medsebojno prijateljstvo.

Najboljšo uvrstitev so dosegli naši najmlajši, ki so bili drugi, leto starejši fantje so osvojili tretje mesto, prav tako pa fantje rojeni leta 1998 in mlajši. Kadetska ekipa in ekipa fantov rojenih leta 1997 je osvojila končno četrto mesto. Videli smo veliko borbenih predstav naših fantov, kar nas navdaja z optimizmom pred začetkom nove tekmovalne sezone. Domov smo se vrnili polni novih spoznanj, izkušenj, doživetij in pa brez omembe vrednih poškodb.

Tudi v bodoče se bomo udeleževali turnirjev, zahvala pa gre tudi staršem, saj udeležba brez vaše pomoči ne bi bila možna. Upamo, da bo na naslednje turnirje z nami potovalo še več otrok.

Dovolite, da vas spomnimo na klubski piknik, ki bo v petek, 2. septembra ob 16. uri na Homu nad Zasipom; prispevek za starše znaša 7 € za osebo, za otroke pa je piknik brezplačen. Na pikniku bomo otrokom razdelili članske izkaznice, ki prinašajo tudi nekatere ugodnosti.

Bliža se tudi dan rokometa (v soboto, 10. septembra popoldne) v dvorani SGŠ v Radovljici. Več o tem v obvestilu, ki ga boste prejeli naslednji teden.

Lep rokometni pozdrav,

RK  RADOVLJICA