Spoštovani starši,

ob začetku nove sezone vas obveščamo o nekaterih novostih.

Zaradi finančnega stanja v klubu smo se bili žal primorani začasno odpovedati članski ekipi. Vso energijo bomo posvečali igralcem mlajših selekcij, ki bodo osnova za rast kluba v bodoče.

Prav tako se z željo po boljši organiziranosti kluba odločamo za obvezno članarino za vse igralce; znesek 5 € bodo igralci plačali trenerjem enkrat letno in prejeli imensko člansko kartico. Ta bo imetnikom omogočala tudi določene ugodnosti. Zaenkrat smo se dogovorili za naslednje popuste:

• 15% popust na rokometno opremo Hummel,
  • 20% popust na vstop v bazene oz. 10% popust na vstop v savne Wellnessa Živa na Bledu,
  • 10% popust na nakupe v trgovini Trešpank na Bledu.

Članska kartica pa ni namenjena le igralcem kluba, ampak tudi vsem ostalim – tudi odraslim – po ceni 20 € na leto. Število ponudnikov ugodnosti bomo nadgrajevali in vas o možnostih uporabe kartice seveda sproti obveščali.

Vadnina za igralce ostaja nespremenjena in znaša 35 € na mesec oz. 15 € na mesec za mini rokomet.

Dovolite, da vas povabimo na klubski piknik, ki bo v petek, 2. septembra ob 15.30 uri na Homu nad Zasipom in na dan rokometa v soboto, 10. septembra v dvorano SGŠ v Radovljici.

Lep rokometni pozdrav,
RK RADOVLJICA Fedja Pobegajlo, predsednik