14.12.2016 - Krog pred koncem rednega dela tekmovanja so si naši mladi fantje že zagotovili uvrstitev v ligo za prvaka druge mladinske lige. Po uvodnem porazu v Šmartnem so fantje nanizali same zmage in se nepričakovano uvrstili v ligo šesterice, ki bo odločala o dveh potnikih v najvišji rang tekmovanja. Z izjemno borbeno in zavzeto igro so si fantje to več kot zaslužili! S svojim pristopom do rokometne igre, izjemno borbenostjo in ekipnim duhom pa so lahko vzor vsem mlajšim selekcijam kluba.

Upam, da bodo s takim zanosom in energijo nastopali tudi na vseh preostalih tekmah, ki nas še čakajo. Bravo!!!

Mladinci RK Radovljica_1

avtor: Jože Cuderman