13.3.2016 - Na članski tekmi proti ekipi iz Metlike smo nastopili z zelo okrnjeno zasedbo. Fantje so tekmo začeli odločno in držali rahlo rezultatsko prednost skozi celotni prvi polčas, ob zaključku prvega dela pa storili nekaj nepotrebnih napak in domačinom omogočili, da so rahlo rezultatsko prednost do odmora izničili.

RK Metlika : RK Radovljica 30:28 (11:11)

Metlika-Radovljica_1

Tudi drugi polčas je potekal podobno kot prvi del tekme. Naši fantje (priložnost so dobro izkoristili tudi 15 in 16 let stari fantje) niso popuščali in posledično vodili vse do 54. minute tekme. Sledilo je nekaj napak, zmanjkalo malo športne sreče v samem zaključku tekme in tako so se zmage po zadnjem sodniškem pisku veselili domači igralci.

Kljub temu, da smo ob koncu tekme ostali praznih rok, si pohvalo za predstavo zaslužijo prav vsi igralci. Le tako naprej.

Avtor: Jože Cuderman

• Člani - Sežana-Rad 5.10.2013_8