12.12.2015 - Na zadnji tekmi jesenskega dela tekmovanja so naši mladi fantje vodili od prve do zadnje minute srečanja. Celoten prvi polčas so igrali disciplinirano in odločno v vseh fazah rokometne igre in prav ob zaključku polčasa dosegli najvišjo prednost na tekmi. V nadaljevanju tekme je zbranost nekoliko popustila, kar so favorizirani gostje znali izkoristiti in se v sredini drugega polčasa približali zgolj na zadetek zaostanka. Nato pa so se domači igralci le zbrali in ob bučni podpori s tribun zasluženo zmagali.

RK Radovljica : RK Arcont Radgona 40:35 (21:14)

Člani: Radovljica-Arcont Radgona 12.12.2015__9

Pridno delo na treningih se prej ali slej obrestuje, v jesenskem delu so fantje iz tekme v tekmo napredovali v igri in upam, da se bo ta trend nadaljeval tudi v pomladanskem delu prvenstva. Naša naloga je, da dobro izkoristimo zimski premor, če bo tako, tudi lepe predstave na tekmah drugega dela prvenstva ne bodo izostale.

Avtor: Jože Cuderman

• Člani: Pomurje-Radovljica 21.12.2013_1_7