Nova spletna stran je v izdelavi.

Message
 • EU e-Privacy Directive

  This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

  View e-Privacy Directive Documents

  You have declined cookies. This decision can be reversed.

21.11.2015 - Naši mladi fantje so tekmo proti favorizirani ekipi Rudarja začeli izjemno odločno in sredi prvega polčasa presenetljivo vodili kar s šestimi zadetki prednosti. Sledilo je nekaj nepotrebnih napak, kar so izkušenejši gostje znali izkoristiti in do odmora ublažili zaostanek. Z izjemno odločno in borbeno igro so igralci Radovljice nadaljevali tudi v drugem polčasu in vse do 44. minute drzali minimalno rezultatsko prednost, v zadnji četrtini tekme pa je do izraza prišla daljša klop in izkušnje gostujočih igralcev iz Trbovelj, ki so zasluženo, a najbrž težje od pričakovanj, odnesli polni plen iz Radovljice.

RK Radovljica : RD Rudar 23:29 (14:12)

Člani: Radovljica-Rudar 21.11.2015_2

 Čestitke domačim fantom za izjemno borbeno in všečno predstavo, ki pa je zaenkrat, zaradi izjemno ozkega igralskega kadra, še ne moremo raztegniti na celotno srečanje. Ko bomo za igro na tem nivoju usposobili še kakšnega od naših rosno mladih fantov pa bomo zagotovo dosegli tudi to.

Avtor: Jože Cuderman

Pojdite z nami na tekmo!

RK Radovljica organizira ogled rokometnega spektakla, kvalifikacijske tekme SLOVENIJA : NEMČIJA za Evropsko prvenstvo 2018 na Hrvaškem. Tekma bo 3. maja 2017 ob 20,00 uri v dvorani Stožice v Ljubljani.

 

Podprimo naše bronaste fante....

 

Za več informacij kliknite tukaj!

Vabilo k vpisu v Rokometno šolo Radovljica

Tudi ti si lahko Uroš Zorman. Vpiši se v rokometno šolo v Radovljici in začni pot k uspehu.

Vabilo_1

Vse fante in dekleta rojene letnika 2006 in mlajše vabimo na krožek mini rokometa:

 
OŠ Radovljica:
    ponedeljek: 14:45-16:00
    sreda: 13:45 - 14:45
 
OŠ Bled
    sreda: 12:55 - 13:35
    četrtek: 14:00 - 15:25
 
Starejše otroke vabimo, da se nam priklučijo pri klubskih selekcijah.
 
Več informacij na  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  ali na telefon 041 873602 (Goran).
 • Člani_4

Sponzorji

Tudi mi imamo radi rokomet
CUDV

 • Člani - Sežana-Rad 5.10.2013_1
 • Člani - Sežana-Rad 5.10.2013_4
 • Pokal Slovenije 2.10.2013_6
 • Rad-Ajdovščina 5.10.2013_1 _4