21.11.2015 - Naši mladi fantje so tekmo proti favorizirani ekipi Rudarja začeli izjemno odločno in sredi prvega polčasa presenetljivo vodili kar s šestimi zadetki prednosti. Sledilo je nekaj nepotrebnih napak, kar so izkušenejši gostje znali izkoristiti in do odmora ublažili zaostanek. Z izjemno odločno in borbeno igro so igralci Radovljice nadaljevali tudi v drugem polčasu in vse do 44. minute drzali minimalno rezultatsko prednost, v zadnji četrtini tekme pa je do izraza prišla daljša klop in izkušnje gostujočih igralcev iz Trbovelj, ki so zasluženo, a najbrž težje od pričakovanj, odnesli polni plen iz Radovljice.

RK Radovljica : RD Rudar 23:29 (14:12)

Člani: Radovljica-Rudar 21.11.2015_2

Čestitke domačim fantom za izjemno borbeno in všečno predstavo, ki pa je zaenkrat, zaradi izjemno ozkega igralskega kadra, še ne moremo raztegniti na celotno srečanje. Ko bomo za igro na tem nivoju usposobili še kakšnega od naših rosno mladih fantov pa bomo zagotovo dosegli tudi to.

Avtor: Jože Cuderman

• Člani - Sežana-Rad 5.10.2013_7