7.11.2015 - Tekmo v Murski Soboti so naši fantje začeli dokaj plašno in domača ekipa je v uvodu tekme povedla s tremi zadetki prednosti. Nato so naši igralci zaigrali odločneje in tudi povedli, na odmor pa odšli z minimalnim zaostankom, ki je bil posledica številnih zgrešenih strelov iz čistih situacij za dosego zadetka. Tudi v prvi polovici drugega polčasa smo bili nezbrani pri zaključnih strelih, kar so izkušenejši domačini znali izkoristiti in tekmo odločiti v svojo korist.

RK Pomurje : RK Radovljica 33:29 ( 13:12 )

Čestitke fantom za pristop in borbeno igro, ob boljšem izkoristku čistih priložnosti, pa bi se tekma lahko razpletla čisto drugače.

Avtor: Jože Cuderman

• Člani: Radovljica-Koper 9.11.2013_3