Nova spletna stran je v izdelavi.

Message
 • EU e-Privacy Directive

  This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

  View e-Privacy Directive Documents

  You have declined cookies. This decision can be reversed.

24.10.2015 - Naši fantje so tekmo proti gostom iz Metlike začeli slabo, skozi celotni prvi polčas smo igrali izjemno nedisciplinirano v vseh fazah rokometne igre in gostje so ob zaključku prvega polčasa povedli s sedmimi goli prednosti, na odmor pa odšli s petimi zadetki prednosti. Tudi drugi polčas so bolje začeli gostje in znova povedli za sedem, nakar so naši fantje le zaigrali odločneje in v pičlih desetih minutah ujeli rezultatski priključek in celo povedli. Po vodstvu se je v našo igro znova prikradlo nekaj napak, kar so gostje znali izkoristiti in v samem zaključku tekmo odločiti v svojo korist. 

RK Radovljica : RK Metlika 30:32 ( 12:17 )

Radovljica-Metlika 14.10.2015_1_1

Kljub temu, da se ubadamo s številnimi težavami, bi fantje tekmo morali začeti bolj odločno in disciplinirano, saj ob rosno mladem ( naša ekipa je v povprečju mlajša od 18 let ) in ozkem igralskem kadru s katerim razpolagamo v tej sezoni, le na ta način lahko enakovredno igramo proti ostalim ekipam v ligi.

 

Sledi krajši prvenstveni premor, upam da ga bomo dobro izkoristili in že na naslednji tekmi pokazali napredek v igri.

Avtor: Jože Cuderman

Pojdite z nami na tekmo!

RK Radovljica organizira ogled rokometnega spektakla, kvalifikacijske tekme SLOVENIJA : NEMČIJA za Evropsko prvenstvo 2018 na Hrvaškem. Tekma bo 3. maja 2017 ob 20,00 uri v dvorani Stožice v Ljubljani.

 

Podprimo naše bronaste fante....

 

Za več informacij kliknite tukaj!

Vabilo k vpisu v Rokometno šolo Radovljica

Tudi ti si lahko Uroš Zorman. Vpiši se v rokometno šolo v Radovljici in začni pot k uspehu.

Vabilo_1

Vse fante in dekleta rojene letnika 2006 in mlajše vabimo na krožek mini rokometa:

 
OŠ Radovljica:
    ponedeljek: 14:45-16:00
    sreda: 13:45 - 14:45
 
OŠ Bled
    sreda: 12:55 - 13:35
    četrtek: 14:00 - 15:25
 
Starejše otroke vabimo, da se nam priklučijo pri klubskih selekcijah.
 
Več informacij na  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  ali na telefon 041 873602 (Goran).
 • Člani_5

Sponzorji

Tudi mi imamo radi rokomet
CUDV

 • Člani: Gor.Radgona-Radovljica 15.11.2013_11
 • Člani - Sežana-Rad 5.10.2013_4
 • Kostanjev piknik_10
 • Člani: Pomurje-Radovljica 21.12.2013_1_3