24.10.2015 - Naši fantje so tekmo proti gostom iz Metlike začeli slabo, skozi celotni prvi polčas smo igrali izjemno nedisciplinirano v vseh fazah rokometne igre in gostje so ob zaključku prvega polčasa povedli s sedmimi goli prednosti, na odmor pa odšli s petimi zadetki prednosti. Tudi drugi polčas so bolje začeli gostje in znova povedli za sedem, nakar so naši fantje le zaigrali odločneje in v pičlih desetih minutah ujeli rezultatski priključek in celo povedli. Po vodstvu se je v našo igro znova prikradlo nekaj napak, kar so gostje znali izkoristiti in v samem zaključku tekmo odločiti v svojo korist.

RK Radovljica : RK Metlika 30:32 ( 12:17 )

Radovljica-Metlika 14.10.2015_1_1

Kljub temu, da se ubadamo s številnimi težavami, bi fantje tekmo morali začeti bolj odločno in disciplinirano, saj ob rosno mladem ( naša ekipa je v povprečju mlajša od 18 let ) in ozkem igralskem kadru s katerim razpolagamo v tej sezoni, le na ta način lahko enakovredno igramo proti ostalim ekipam v ligi.

Sledi krajši prvenstveni premor, upam da ga bomo dobro izkoristili in že na naslednji tekmi pokazali napredek v igri.

Avtor: Jože Cuderman

• Dan rokometa, september 2013_5