17.10.2015 - Naši mladi fantje so tekmo v Ajdovščini, ki se je pred sezono močno okrepila, začeli preveč plašno in fizično močnejši gostitelji so hitro prišli do vodstva s štirimi zadetki prednosti, ki so ga v nadaljevanju polčasa še povišali in na odmor zasluženo odšli z visoko prednostjo. Tudi v nadaljevanju tekme so naši fantje igrali preveč zadržano in ekipa Ajdovščine je zasluženo visoko zmagala.

RK Ajdovščina : RK Radovljica 38:23 (19:11)

Že v soboto nas čaka nova tekma, v domačo dvorano prihaja ekipa Metlike, upam da bodo fantje že na tej tekmi prikazali boljšo igro, predvsem pa bistveno več poguma in odločnosti.

Avtor: Jože Cuderman

• Trbovlje 29.9.2013_7