Nova spletna stran je v izdelavi.

Message
 • EU e-Privacy Directive

  This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

  View e-Privacy Directive Documents

  You have declined cookies. This decision can be reversed.

10.10.2015 - V prvi domači tekmi nove tekmovalne sezone so se naši fantje pogumno lotili ekipe, ki je v pretekli sezoni izpadla iz višjega ranga tekmovanja. Gostje so tekmo začeli z zelo ostro in grobo igro v obrambi, kar pa naših fantov ni zmedlo, z lepo in kombinatorno igro so skozi celotni polčas drzali rahlo rezultatsko prednost in na odmor odšli s tremi zadetki prednosti. 

RK Radovljica : RK Velika Nedelja 29:30 (17:14)

Radovljica-VelikaNedelja 10.10.2015_1

 

Tudi drugi polčas so naši mladci začeli odločno in rezultatsko prednost drzali vse do zadnjih desetih minut tekme. V zaključku tekme pa so do izraza prišle izkušnje gostujočih igralcev, ki so ob izdatni sodniški pomoči, srečno prišli do dveh prvenstvenih točk. Mladi domači igralci si za prikazano igro zaslužijo pohvalo, kljub številnim težavam, ki nas spremljajo v začetku sezone, so odigrali kakovostno tekmo, ki je lepa popotnica za nadaljevanje sezone. Bravo fantje.

Avtor: Jože Cuderman

Pojdite z nami na tekmo!

RK Radovljica organizira ogled rokometnega spektakla, kvalifikacijske tekme SLOVENIJA : NEMČIJA za Evropsko prvenstvo 2018 na Hrvaškem. Tekma bo 3. maja 2017 ob 20,00 uri v dvorani Stožice v Ljubljani.

 

Podprimo naše bronaste fante....

 

Za več informacij kliknite tukaj!

Vabilo k vpisu v Rokometno šolo Radovljica

Tudi ti si lahko Uroš Zorman. Vpiši se v rokometno šolo v Radovljici in začni pot k uspehu.

Vabilo_1

Vse fante in dekleta rojene letnika 2006 in mlajše vabimo na krožek mini rokometa:

 
OŠ Radovljica:
    ponedeljek: 14:45-16:00
    sreda: 13:45 - 14:45
 
OŠ Bled
    sreda: 12:55 - 13:35
    četrtek: 14:00 - 15:25
 
Starejše otroke vabimo, da se nam priklučijo pri klubskih selekcijah.
 
Več informacij na  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  ali na telefon 041 873602 (Goran).
 • Člani_6

Sponzorji

Tudi mi imamo radi rokomet
CUDV

 • Člani: Pomurje-Radovljica 21.12.2013_1_3
 • Člani: Radovljica-Koper 9.11.2013_9
 • Dan rokometa, september 2013_7
 • Člani - Sežana-Rad 5.10.2013_5