10.10.2015 - V prvi domači tekmi nove tekmovalne sezone so se naši fantje pogumno lotili ekipe, ki je v pretekli sezoni izpadla iz višjega ranga tekmovanja. Gostje so tekmo začeli z zelo ostro in grobo igro v obrambi, kar pa naših fantov ni zmedlo, z lepo in kombinatorno igro so skozi celotni polčas drzali rahlo rezultatsko prednost in na odmor odšli s tremi zadetki prednosti.

RK Radovljica : RK Velika Nedelja 29:30 (17:14)

Radovljica-VelikaNedelja 10.10.2015_1

Tudi drugi polčas so naši mladci začeli odločno in rezultatsko prednost drzali vse do zadnjih desetih minut tekme. V zaključku tekme pa so do izraza prišle izkušnje gostujočih igralcev, ki so ob izdatni sodniški pomoči, srečno prišli do dveh prvenstvenih točk. Mladi domači igralci si za prikazano igro zaslužijo pohvalo, kljub številnim težavam, ki nas spremljajo v začetku sezone, so odigrali kakovostno tekmo, ki je lepa popotnica za nadaljevanje sezone. Bravo fantje.

Avtor: Jože Cuderman

• Dan rokometa, september 2013_4