11.10.2015 - Kadetska ekipa je na tekmi proti najboljši ekipi lige po dolgem času pokazala pravo voljo in odnos do rokometne igre. Z zelo borbeno in odločno igro so se skozi celotni prvi polčas enakovredno kosali z vrstniki iz Škofje Loke in na odmor odšli z minimalnim zaostankom. Pogumno, odločno in borbeno so fantje nadaljevali tudi v drugem polčasu in tako favorizirano gostujočo ekipo dodobra namučili, da je osvojila nov par prvenstvenih točk. Upam, da bodo fantje podoben pristop prikazali tudi na tekmah, ki sledijo v nadaljevanju prvenstva.

RK Radovljica : RD Urbanscape Loka 19:23 (11:12)

Avtor: Jože Cuderman

• Trbovlje 29.9.2013_9