6.10.2015 - Prvo tekmo nove sezone so bistveno bolje začeli izkušenejši in fizično močnejši igralci Cerkelj, v uvodu tekme povedli s 5:0 in kasneje z 8:3, nakar so se naši mladci (naša ekipa je v povprečju stara 18 let) le zbrali, zaigrali bolj odločno in v zadnji minuti prvega polčasa prišli zgolj na zadetek zaostanka. V drugem polčasu so domačini dokončno uveljavili svoje izkušnje in fizično premoč, ter na koncu več kot zasluženo osvojili prvi par prvenstvenih točk.

RK Cerklje: RK Radovljica 36:24 ( 14:12 )

Glede na to, da imamo v uvodu sezone zaradi poškodb, bolezni in drugih obveznosti fantov, obilico težav s sestavo ekipe, so fantje prvi polčas, z izjemo uvodnih minut, odigrali dobro. V nadaljevanju tekme pa se ob ozkem igralskem kadru nismo uspeli enakovredno kosati z izkušenimi domačini. Že v soboto nas v domači športni dvorani čaka nova tekma, upam, da se bodo fantje tekme proti Veliki Nedelji ( lani so nastopali v 1.B ligi ) ob podpori domačih navijačev lotili bolj pogumno.

Avtor: Jože Cuderman

• Člani - Sežana-Rad 5.10.2013_7