Nova spletna stran je v izdelavi.

Message
 • EU e-Privacy Directive

  This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

  View e-Privacy Directive Documents

  You have declined cookies. This decision can be reversed.

6.10.2015 - Prvo tekmo nove sezone so bistveno bolje začeli izkušenejši in fizično močnejši igralci Cerkelj, v uvodu tekme povedli s 5:0 in kasneje z 8:3, nakar so se naši mladci (naša ekipa je v povprečju stara 18 let) le zbrali, zaigrali bolj odločno in v zadnji minuti prvega polčasa prišli zgolj na zadetek zaostanka. V drugem polčasu so domačini dokončno uveljavili svoje izkušnje in fizično premoč, ter na koncu več kot zasluženo osvojili prvi par prvenstvenih točk.

RK Cerklje: RK Radovljica 36:24 ( 14:12 )

Glede na to, da imamo v uvodu sezone zaradi poškodb, bolezni in drugih obveznosti fantov, obilico težav s sestavo ekipe, so fantje prvi polčas, z izjemo uvodnih minut, odigrali dobro. V nadaljevanju tekme pa se ob ozkem igralskem kadru nismo uspeli enakovredno kosati z izkušenimi domačini. Že v soboto nas v domači športni dvorani čaka nova tekma, upam, da se bodo fantje tekme proti Veliki Nedelji ( lani so nastopali v 1.B ligi ) ob podpori domačih navijačev lotili bolj pogumno.

Avtor: Jože Cuderman

Pojdite z nami na tekmo!

RK Radovljica organizira ogled rokometnega spektakla, kvalifikacijske tekme SLOVENIJA : NEMČIJA za Evropsko prvenstvo 2018 na Hrvaškem. Tekma bo 3. maja 2017 ob 20,00 uri v dvorani Stožice v Ljubljani.

 

Podprimo naše bronaste fante....

 

Za več informacij kliknite tukaj!

Vabilo k vpisu v Rokometno šolo Radovljica

Tudi ti si lahko Uroš Zorman. Vpiši se v rokometno šolo v Radovljici in začni pot k uspehu.

Vabilo_1

Vse fante in dekleta rojene letnika 2006 in mlajše vabimo na krožek mini rokometa:

 
OŠ Radovljica:
    ponedeljek: 14:45-16:00
    sreda: 13:45 - 14:45
 
OŠ Bled
    sreda: 12:55 - 13:35
    četrtek: 14:00 - 15:25
 
Starejše otroke vabimo, da se nam priklučijo pri klubskih selekcijah.
 
Več informacij na  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  ali na telefon 041 873602 (Goran).
 • Člani: Radovljica-Reprezentanca1998 29.9.1998_1

Sponzorji

Tudi mi imamo radi rokomet
CUDV

 • Dan rokometa, september 2013_6
 • Pokal Slovenije 2.10.2013_8
 • Člani: Radovljica-Koper 9.11.2013_7
 • Člani: Gor.Radgona-Radovljica 15.11.2013_9