Nova spletna stran je v izdelavi.

Message
 • EU e-Privacy Directive

  This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

  View e-Privacy Directive Documents

  You have declined cookies. This decision can be reversed.

Delovati v svojem, domačem klubu pomeni privilegij, odgovornost, predvsem pa veliko čast. Ponosen sem, da sem imel priložnost delovati v klubu, ki se je skozi vsa leta razvijal, rastel in izjemno napredoval skupaj z igralci, navijači, upravo, trenerji.

Življenje prinaša dnevno nove izzive. Žal pride tudi trenutek kot je tokratni. Odločitve so v življenju nekaj povsem običajnega, sprejemati jih je potrebno vedno in povsod, predvsem jih je potrebno sprejemati odgovorno in premišljeno. Zapustiti klub, ki mi je dal neprecenljivo veliko, v obdobju, ko so vedno bolj vidni rezultati dobrega dela v preteklosti je še toliko težje. Zapustiti klub, ki ga obkroža izjemno pozitivna energija, ki mu igralci brezpogojno zaupajo in vedno maksimalno bojevito zastopajo klubske barve, ki mu ob strani stojijo tako fantastični navijači, ki ga vodi korektna uprava izgleda kot velika napaka. Vendar je v mojem življenju prišlo do trenutka, ko sem se odločil za napredovanje v svojem poklicnem življenju. Sprejel sem odgovorno odločitev, vem, da zaradi novih službenih obveznosti ne bi uspel maksimalno korektno opravljati dela trenerja v RK Radovljica, tega si igralci, starši, navijači, klub ne smejo in ne morejo privoščiti, še maj je to do vseh vpletenih pošteno.

RokVidic

 

Obdobje, ki smo ga skupaj prehodili je sestavljeno iz vzponov in padcev, ponosno lahko ugotovim, da smo iz vseh porazov izšli močnejši in smo vedno napredovali, po športni, bolj pomembno od tega pa je, da tudi po človeški plati! Ravno na ta del svojega delovanja v RK Radovljica sem najbolj ponosen, skupaj z ostalimi trenerji, klubom, starši smo ustvarjali zdrave osebnosti, ki morda v celoti ne bodo izjemni rokometaši, bodo pa tvorili zdravo jedro naše družbe. Zagotovo pomemben vidik delovanja kluba, če ne celo najpomembnejši.

RK RADOVLJICA je zdrava sredina za vse, verjamem in želim, da se tudi naprej razvija preudarno, postopno in gre vedno višje.

Posebna zahvala gre vsem igralcem s katerimi sem sodeloval v tem obdobju, dali so mi veliko. Mogoče bo kdo izmed njih nadaljeval delo v klubu v bodoče, mogoče kot predsednik, kot trener,...tega si želim, vem, da imajo vsi fantje izjemen potencial, vsak na svojem področju. Fantje le izkoristite to kar imate!!!

Velik poklon in še večji hvala vsem staršem ekip, ki sem jih vodil za korekten odnos in tvorno sodelovanje.

Hvala Goranu, ki mi je pred leti ponudil priložnost za delo v klubu, Primožu, ki je v tistem obdobju prevzel vodenje kluba in ga uspešno držal nad gladino, Fedji ter ostali upravi, ki so zatem prišli v klub in nadaljevali ter nadgradili začeto. Hvala tudi Aljušu, ki je prinesel svež, širši pogled na delovanje kluba. Trenersko delo je močno okrepil Joco, ki je z novo energijo pripomogel k hitrejšemu razvoju, od njega sem se ogromno naučil, hvala.

RK Radovljica je moj klub, nikoli ga ne bom pozabil, kjerkoli že bom, bom vedno in povsod navijal za vse radovljiške selekcije. Iskrena hvala vsem skupaj in vsakemu posebej. Nikoli se ne ve, mogoče pride situacija, ko bomo lahko ponovno sodelovali...

Hvala še enkrat za izjemno, nepozabno obdobje!

Rok Vidic

Pojdite z nami na tekmo!

RK Radovljica organizira ogled rokometnega spektakla, kvalifikacijske tekme SLOVENIJA : NEMČIJA za Evropsko prvenstvo 2018 na Hrvaškem. Tekma bo 3. maja 2017 ob 20,00 uri v dvorani Stožice v Ljubljani.

 

Podprimo naše bronaste fante....

 

Za več informacij kliknite tukaj!

Vabilo k vpisu v Rokometno šolo Radovljica

Tudi ti si lahko Uroš Zorman. Vpiši se v rokometno šolo v Radovljici in začni pot k uspehu.

Vabilo_1

Vse fante in dekleta rojene letnika 2006 in mlajše vabimo na krožek mini rokometa:

 
OŠ Radovljica:
    ponedeljek: 14:45-16:00
    sreda: 13:45 - 14:45
 
OŠ Bled
    sreda: 12:55 - 13:35
    četrtek: 14:00 - 15:25
 
Starejše otroke vabimo, da se nam priklučijo pri klubskih selekcijah.
 
Več informacij na  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  ali na telefon 041 873602 (Goran).
 • Člani_4

Sponzorji

Tudi mi imamo radi rokomet
CUDV

 • Pokal Slovenije 2.10.2013_10
 • Pokal Slovenije 2.10.2013_8
 • Trbovlje 29.9.2013_2
 • Kostanjev piknik_9