22.4.2015 - V zadnji članski tekmi sezone so naši fantje presenetljivo, a povsem zasluženo, ugnali ekipo Rudarja. Gostje so vodili samo v začetku tekme, nato pa so domači fantje, z zelo dobro igro v obrambi, prevzeli pobudo in na odmor odšli z visoko prednostjo petih zadetkov. Drugi polčas so zopet bolje začeli gostje, tretje uvrščena ekipa prvenstva se je v petinštirideseti minuti tekme približala zgolj na zadetek zaostanka. Zadnjih petnajst minut tekme pa so na parketu znova zagospodarili domači igralci ter nekoliko presenetljivo, a povsem zasluženo, ugnali ekipo iz Trbovelj. Čestitke fantom za res lepo predstavo.

RK Radovljica: RD Rudar Trbovlje 33:27 (19:14)

S to tekmo je naša mlada članska ekipa na lep način zaključila tekmovalni del sezone. S tem kar so fantje prikazali smo lahko zelo zadovoljni. V primerjavi s krstno sezono v članski konkurenci smo bero točk več kot podvojili, na domačem parketu smo premagali drugo in tretjeuvrščeno ekipo lige, remizirali s četrto,v primerjavi z lansko sezono izjemno popravili razliko v danih in prejetih zadetkih,..., vse skupaj je lepa popotnica za naše res mlade fante, ki bodo ob marljivem delu na treningih v bodoče lahko nastopali še uspešneje. Prav zaradi tega bomo s treningi nadaljevali do konca šolskega leta. Upam, da se jih bodo fantje kljub kopici ostalih obveznosti redno udeleževali. Prav vsi imajo namreč še ogromno prostora za napredek, ki pa ga prinaša le redno in marljivo treniranje.
Pripravil: Jože Cuderman

• Člani - Črnomelj-Rad 26.10.2013_1 _3