17.4.2015 - Na gostovanju pri vodilni ekipi lige so fantje tekmo odločno začeli in skozi celotni prvi polčas držali rezultatski priključek. Nekoliko slabše so igrali le v obrambi, kjer je bilo premalo pomoči soigralcev ob igri nasprotnika 1:1, kar so izkušenejši domačini spretno izkoriščali in na odmor odšli z golom prednosti.

ŠD RK Krim Olimpija:RK Radovljica 38:31 ( 21:20 )

V drugem polčasu so domači igralci uveljavili svoje izkušnje in fizično premoč ter tekmo zanesljivo odločili v svojo korist. Naši fantje si za prikazano zaslužijo pohvale, v veliki meri so izpolnjevali navodila, ki so jih dobili pred tekmo in se prav zato, dokaj enakovredno kosali z vodilno ekipo lige. Ekipi Krima Olimpije pa čestitke za osvojeno prvo mesto v ligi in napredovanje v višji rang tekmovanja.
Pripravil: Jože Cuderman

• Člani - Sežana-Rad 5.10.2013_7