Nova spletna stran je v izdelavi.

Message
 • EU e-Privacy Directive

  This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

  View e-Privacy Directive Documents

  You have declined cookies. This decision can be reversed.

18.4.2015 - Naša kadetska ekipa je dosegla novo zmago. Takoj v uvodnih minutah so naši fantje povedli z rezultatom 10:3, nato pa v nadaljevanju polčasa igrali gol za gol in na odmor odšli s prednostjo sedmih golov.

RD Jadran 2009 Hrpelje-Kozina:RK Radovljica 28:36 (14:21)

Kadeti 2015_1

 

 

Drugi polčas je bil identičen prvemu, igralci Radovljice so povedli z dvanajstimi zadetki prednosti, se znova prehitro zadovoljili z visokim vodstvom, nerazumljivo popustili v obrambi, a kljub temu zanesljivo zmagali. Moti dejstvo, da se fantje prehitro zadovoljijo z visokim vodstvom, odigrajo super deset do petnajst minut, visoko povedejo in nato igrajo zgolj toliko, kot se jim zdi potrebno, da ohranijo prednost. Moja želja je, da fantje odigrajo tekmo maksimalno zavzeto skozi celotno srečanje, upam, da bodo fantje to storili že na naslednji tekmi.
Pripravil: Jože Cuderman

Pojdite z nami na tekmo!

RK Radovljica organizira ogled rokometnega spektakla, kvalifikacijske tekme SLOVENIJA : NEMČIJA za Evropsko prvenstvo 2018 na Hrvaškem. Tekma bo 3. maja 2017 ob 20,00 uri v dvorani Stožice v Ljubljani.

 

Podprimo naše bronaste fante....

 

Za več informacij kliknite tukaj!

Vabilo k vpisu v Rokometno šolo Radovljica

Tudi ti si lahko Uroš Zorman. Vpiši se v rokometno šolo v Radovljici in začni pot k uspehu.

Vabilo_1

Vse fante in dekleta rojene letnika 2006 in mlajše vabimo na krožek mini rokometa:

 
OŠ Radovljica:
    ponedeljek: 14:45-16:00
    sreda: 13:45 - 14:45
 
OŠ Bled
    sreda: 12:55 - 13:35
    četrtek: 14:00 - 15:25
 
Starejše otroke vabimo, da se nam priklučijo pri klubskih selekcijah.
 
Več informacij na  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  ali na telefon 041 873602 (Goran).
 • Člani_6

Sponzorji

Tudi mi imamo radi rokomet
CUDV

 • Dan rokometa, september 2013_5
 • Člani: Radovljica-Koper 9.11.2013_11
 • Kostanjev piknik_4
 • Člani: Radovljica-Koper 9.11.2013_5