11. 4. 2015 - Domača ekipa Alplesa, jeseni smo jih na domačem igrišču presenetljivo premagali, je tekmo pričakovano začela izjemno odločno. Od samega začetka tekme so domačini uveljavili svojo fizično premoč in naši mladi igralci so zelo težko prihajali do priložnosti za zadetek. Tudi v drugem polčasu je bila slika na igrišču podobna in ekipa Alplesa je zasluženo visoko slavila. Kljub visokemu porazu si naši fantje zaslužijo pohvalo za borbeno igro skozi celotno srečanje. Tokratni nasprotnik, ki v spomladanskem delu tekmovanja še ni oddal niti točke, je bil preprosto premočan.

RD Alples Železniki: RK Radovljica 37:22 (17:8)

Pripravil: Jože Cuderman

• Zaključni Piknik 13/14_1