Nova spletna stran je v izdelavi.

Message
 • EU e-Privacy Directive

  This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

  View e-Privacy Directive Documents

  You have declined cookies. This decision can be reversed.

Po štirih letih se zaključuje mandat Upravnega odbora RK Radovljica. Obdobje so zaznamovali številni dogodki, med njimi odmevni rezultati ekip, nadaljevanje uspešnega dela z mladimi igralci, začasna ukinitev članske ekipe leta 2011, finančna sanacija kluba, vrnitev mlade članske ekipe, ki temelji na mladih in perspektivnih domačih igralcih ter številni redni dogodki (Dan rokometa, Srečanje s starši, Rokometni piknik, udeležba na mednarodnih turnirjih, obisk vrhunskih tekem ipd.).

Pri nadaljevanju minulega dela in razvoju kluba ste dobrodošli vsi starši in drugi prijatelji rokometa. Želje po sodelovanju v Upravnem odboru, pa tudi nove predloge in ideje, prosim naslovite na naslov This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . O datumu volilnega občnega zbora boste obveščeni.

Vsem članom dosedanjega upravnega odbora se zahvaljujem za zavzeto delo in doprinos k delovanju kluba.
Fedja Pobegajlo, predsednik

Pojdite z nami na tekmo!

RK Radovljica organizira ogled rokometnega spektakla, kvalifikacijske tekme SLOVENIJA : NEMČIJA za Evropsko prvenstvo 2018 na Hrvaškem. Tekma bo 3. maja 2017 ob 20,00 uri v dvorani Stožice v Ljubljani.

 

Podprimo naše bronaste fante....

 

Za več informacij kliknite tukaj!

Vabilo k vpisu v Rokometno šolo Radovljica

Tudi ti si lahko Uroš Zorman. Vpiši se v rokometno šolo v Radovljici in začni pot k uspehu.

Vabilo_1

Vse fante in dekleta rojene letnika 2006 in mlajše vabimo na krožek mini rokometa:

 
OŠ Radovljica:
    ponedeljek: 14:45-16:00
    sreda: 13:45 - 14:45
 
OŠ Bled
    sreda: 12:55 - 13:35
    četrtek: 14:00 - 15:25
 
Starejše otroke vabimo, da se nam priklučijo pri klubskih selekcijah.
 
Več informacij na  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  ali na telefon 041 873602 (Goran).
 • Člani_6

Sponzorji

Tudi mi imamo radi rokomet
CUDV

 • Kostanjev piknik_7
 • Člani: Radovljica-Koper 9.11.2013_7
 • Kostanjev piknik_10
 • Člani: Radovljica-Koper 9.11.2013_10