Po štirih letih se zaključuje mandat Upravnega odbora RK Radovljica. Obdobje so zaznamovali številni dogodki, med njimi odmevni rezultati ekip, nadaljevanje uspešnega dela z mladimi igralci, začasna ukinitev članske ekipe leta 2011, finančna sanacija kluba, vrnitev mlade članske ekipe, ki temelji na mladih in perspektivnih domačih igralcih ter številni redni dogodki (Dan rokometa, Srečanje s starši, Rokometni piknik, udeležba na mednarodnih turnirjih, obisk vrhunskih tekem ipd.).

Pri nadaljevanju minulega dela in razvoju kluba ste dobrodošli vsi starši in drugi prijatelji rokometa. Želje po sodelovanju v Upravnem odboru, pa tudi nove predloge in ideje, prosim naslovite na naslov This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . O datumu volilnega občnega zbora boste obveščeni.

Vsem članom dosedanjega upravnega odbora se zahvaljujem za zavzeto delo in doprinos k delovanju kluba.
Fedja Pobegajlo, predsednik

• Člani: Radovljica-Koper 9.11.2013_7