21.3.2015 - Naša članska ekipa je tekmo proti Sežani začela izjemno medlo, brez prave borbenosti in želje po uspehu. Posledica nezainteresirane igre v uvodnih minutah je bilo vodstvo gostov z rezultatom 2:8. V nadaljevanju polčasa so se naši fantje le nekoliko zbrali, se v dvajseti minuti približali na dva zadetka zaostanka, a proti koncu polčasa zopet popustili in na odmor so gostje odšli s štirimi zadetki prednosti. Tudi drugi polčas so bistveno bolje odigrali gostje in na koncu povsem zasluženo visoko zmagali.

RK Radovljica: RK Mitol Sežana 29:37 (13:17)

Tako naša kot gostujoča ekipa je nastopila v okrnjeni postavi. Za naše fante pa velja, da se z izkušenejšimi in fizično močnejšimi igralci lahko enakovredno kosamo le, če od prve do zadnje minute tekme igramo maksimalno borbeno, kolektivno in zbrano. Tega tokrat ni bilo in dve prvenstveni točki sta zasluženo odšli v Sežano.

Pripravil: Jože Cuderman

• Dan rokometa, september 2013_9