Nova spletna stran je v izdelavi.

Message
 • EU e-Privacy Directive

  This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

  View e-Privacy Directive Documents

  You have declined cookies. This decision can be reversed.

21.3.2015 - Naša članska ekipa je tekmo proti Sežani začela izjemno medlo, brez prave borbenosti in želje po uspehu. Posledica nezainteresirane igre v uvodnih minutah je bilo vodstvo gostov z rezultatom 2:8. V nadaljevanju polčasa so se naši fantje le nekoliko zbrali, se v dvajseti minuti približali na dva zadetka zaostanka, a proti koncu polčasa zopet popustili in na odmor so gostje odšli s štirimi zadetki prednosti. Tudi drugi polčas so bistveno bolje odigrali gostje in na koncu povsem zasluženo visoko zmagali.

RK Radovljica: RK Mitol Sežana 29:37 (13:17)

 

Tako naša kot gostujoča ekipa je nastopila v okrnjeni postavi. Za naše fante pa velja, da se z izkušenejšimi in fizično močnejšimi igralci lahko enakovredno kosamo le, če od prve do zadnje minute tekme igramo maksimalno borbeno, kolektivno in zbrano. Tega tokrat ni bilo in dve prvenstveni točki sta zasluženo odšli v Sežano.

 

Pripravil: Jože Cuderman

Pojdite z nami na tekmo!

RK Radovljica organizira ogled rokometnega spektakla, kvalifikacijske tekme SLOVENIJA : NEMČIJA za Evropsko prvenstvo 2018 na Hrvaškem. Tekma bo 3. maja 2017 ob 20,00 uri v dvorani Stožice v Ljubljani.

 

Podprimo naše bronaste fante....

 

Za več informacij kliknite tukaj!

Vabilo k vpisu v Rokometno šolo Radovljica

Tudi ti si lahko Uroš Zorman. Vpiši se v rokometno šolo v Radovljici in začni pot k uspehu.

Vabilo_1

Vse fante in dekleta rojene letnika 2006 in mlajše vabimo na krožek mini rokometa:

 
OŠ Radovljica:
    ponedeljek: 14:45-16:00
    sreda: 13:45 - 14:45
 
OŠ Bled
    sreda: 12:55 - 13:35
    četrtek: 14:00 - 15:25
 
Starejše otroke vabimo, da se nam priklučijo pri klubskih selekcijah.
 
Več informacij na  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  ali na telefon 041 873602 (Goran).
 • Člani_4

Sponzorji

Tudi mi imamo radi rokomet
CUDV

 • Pokal Slovenije 2.10.2013_4
 • Dan rokometa, september 2013_8
 • Člani: Gor.Radgona-Radovljica 15.11.2013_4
 • Člani: Radovljica-Koper 9.11.2013_7