23.3.2015 - Fantje so tekmo proti reprezentanci Slovenije začeli odločno in celotni prvi polčas držali rezultatski priključek z izbranci selektorja Janija Klemenčiča. Z dobro igro so domači igralci nadaljevali tudi v prvi polovici drugega polčasa, v zadnjih petnajstih minutah tekme pa so zaradi utrujenosti, posledica kratke klopi, nekoliko popustili in reprezentanca Slovenije je prišla do zanesljive zmage.

RK Radovljica : Slovenija (letnik 1996 in mlajši) 24:34 (13:15)

Kljub slabšim zadnjim petnajstim minutam si fantje za prikazano zaslužijo pohvalo. Glede na dejstvo, da je naša ekipa sestavljena izključno iz mladincev in kadetov ( več kot polovica fantov, ki so nastopili v domači ekipi, je mlajših od selektorjevih izbrancev ), pa je pred njimi, ob marljivem delu na treningih v bodoče, svetla prihodnost.

Pripravil: Jože Cuderman

• Člani: Gor.Radgona-Radovljica 15.11.2013_5