Nova spletna stran je v izdelavi.

Message
 • EU e-Privacy Directive

  This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

  View e-Privacy Directive Documents

  You have declined cookies. This decision can be reversed.

23.3.2015 - Fantje so tekmo proti reprezentanci Slovenije začeli odločno in celotni prvi polčas držali rezultatski priključek z izbranci selektorja Janija Klemenčiča. Z dobro igro so domači igralci nadaljevali tudi v prvi polovici drugega polčasa, v zadnjih petnajstih minutah tekme pa so zaradi utrujenosti, posledica kratke klopi, nekoliko popustili in reprezentanca Slovenije je prišla do zanesljive zmage.

RK Radovljica : Slovenija (letnik 1996 in mlajši) 24:34 (13:15)

Kljub slabšim zadnjim petnajstim minutam si fantje za prikazano zaslužijo pohvalo. Glede na dejstvo, da je naša ekipa sestavljena izključno iz mladincev in kadetov ( več kot polovica fantov, ki so nastopili v domači ekipi, je mlajših od selektorjevih izbrancev ), pa je pred njimi, ob marljivem delu na treningih v bodoče, svetla prihodnost.


Pripravil: Jože Cuderman

Pojdite z nami na tekmo!

RK Radovljica organizira ogled rokometnega spektakla, kvalifikacijske tekme SLOVENIJA : NEMČIJA za Evropsko prvenstvo 2018 na Hrvaškem. Tekma bo 3. maja 2017 ob 20,00 uri v dvorani Stožice v Ljubljani.

 

Podprimo naše bronaste fante....

 

Za več informacij kliknite tukaj!

Vabilo k vpisu v Rokometno šolo Radovljica

Tudi ti si lahko Uroš Zorman. Vpiši se v rokometno šolo v Radovljici in začni pot k uspehu.

Vabilo_1

Vse fante in dekleta rojene letnika 2006 in mlajše vabimo na krožek mini rokometa:

 
OŠ Radovljica:
    ponedeljek: 14:45-16:00
    sreda: 13:45 - 14:45
 
OŠ Bled
    sreda: 12:55 - 13:35
    četrtek: 14:00 - 15:25
 
Starejše otroke vabimo, da se nam priklučijo pri klubskih selekcijah.
 
Več informacij na  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  ali na telefon 041 873602 (Goran).
 • Člani_2

Sponzorji

Tudi mi imamo radi rokomet
CUDV

 • Dan rokometa, september 2013_9
 • Dan rokometa, september 2013_2
 • Kostanjev piknik_2
 • Trbovlje 29.9.2013_3