21.3.2015 - Naši fantje so se gostovanja v Murski Soboti lotili premalo odločno, kljub številnim tehničnim napakam in zgrešenim strelom iz čistih situacij za zadetek, so v prvem polčasu še držali rezultatski priključek in na odmor odšli z zadetkom zaostanka. V drugem polčasu so domačini zaigrali bolje, naši igralci pa so še naprej igrali preveč svojeglavo in nedisciplinirano, tako v obrambi, kot v napadu.

RK Pomurje : RK Radovljica 34:28 (14:13)

Ko igramo vsak po svoje, s preveč nervoze in brez pravega ekipnega duha, ki nas je krasil na zadnjih treh tekmah, proti izkušenejšim ekipam nimamo pravih možnosti za uspeh. Čestitke ekipi Pomurja za zmago, ki jih ohranja v boju za napredovanje v višji rang tekmovanja. Naše fante pa v soboto čaka nova priložnost za dokazovanje, ko v domači športni dvorani gostimo ekipo Sežane.
Pripravil: Jože Cuderman

• Člani: Radovljica-Reprezentanca1998 29.9.1998_1