Nova spletna stran je v izdelavi.

Message
 • EU e-Privacy Directive

  This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

  View e-Privacy Directive Documents

  You have declined cookies. This decision can be reversed.

20.3.2015 - Mlajši dečki B so odigrali prvo svojo domačo polfinalno tekmo. Šlo je za srečanje dveh še neporaženih ekip v polfinalni skupini A. Naši fantje so sicer osvojili dve točki, zmagali so z minimalno razliko enega zadetka, žal je potrebno opozoriti, da opozorila pred tekmo niso bila primerno sprejeta.

RK Radovljica - ŠD Škofljica; 21 : 20 (11 : 10)

 Vse od prve polfinalne tekme naprej v Novem mestu, kjer so naši fantje prikazali res zelo solidno predstavo njihova učinkovitost na treningih in posledično tekmah močno pada. Žal konstantna opozorila o tem, da je potrebno vsako tekmo, ne glede na nasprotnika igrati maksimalno zavzeto in odgovorno, da je potrebno na vsakem treningu dati svoj maksimum ne najdejo mesta pri naših fantih.

Današnjo zmago lahko pripišemo dejstvu, da je naša ekipa bolj izkušena od ekipe Škofljice zaradi udeležbe na več mednarodnih in domačih turnirjih. Dejstvo je, da so fantje danes dobil jasen dokaz, da v kolikor niso maksimalno zbrani, maksimalno enotni, maksimalno podrejeni ekipi ne morejo uspeti. Upamo lahko le, da je bila tokratna učna ura dovolj veliko opozorilo za nadaljnje delo na treningih in pristop na tekmah.

Gostje so bili na koncu sicer razočarani, a kot je dejal njihov trener gre našo zmago pripisati sreči in upravičeno pričakujejo povratno srečanje in ugoden izid v njihovo korist. Za končno zmago so naši fantje zadeli le 6 sekund pred koncem srečanja. Korenito bo potrebno spremeniti pristop v kolikor bomo želeli iztržiti ugoden rezultat na gostovanju pri današnjih nasprotnikih na Škofljici. Pred tem nas čakata še dve izjemno pomembni domači srečanji. Fantje so bili že danes, 14 dni pred povratnim srečanjem s Krko že opozorjeni na pristop in enotnost ekipe tako na treningih kot tekmah.

Želimo si, da bodo fantje uspeli spoznati priložnost, ki se jim ponuja, da bodo sprejeli dejstvo, da je potrebno biti maksimalno zbran in angažiran tako na treningih kot tekmah. Prepričani smo, da so tega sposobni, to so v preteklosti že dokazali, kot rečeno upamo, da je bila današnja učna ura dovolj veliko opozorilo za v bodoče.

Avtor: Rok Vidic

Pojdite z nami na tekmo!

RK Radovljica organizira ogled rokometnega spektakla, kvalifikacijske tekme SLOVENIJA : NEMČIJA za Evropsko prvenstvo 2018 na Hrvaškem. Tekma bo 3. maja 2017 ob 20,00 uri v dvorani Stožice v Ljubljani.

 

Podprimo naše bronaste fante....

 

Za več informacij kliknite tukaj!

Vabilo k vpisu v Rokometno šolo Radovljica

Tudi ti si lahko Uroš Zorman. Vpiši se v rokometno šolo v Radovljici in začni pot k uspehu.

Vabilo_1

Vse fante in dekleta rojene letnika 2006 in mlajše vabimo na krožek mini rokometa:

 
OŠ Radovljica:
    ponedeljek: 14:45-16:00
    sreda: 13:45 - 14:45
 
OŠ Bled
    sreda: 12:55 - 13:35
    četrtek: 14:00 - 15:25
 
Starejše otroke vabimo, da se nam priklučijo pri klubskih selekcijah.
 
Več informacij na  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  ali na telefon 041 873602 (Goran).
 • Člani_6

Sponzorji

Tudi mi imamo radi rokomet
CUDV

 • Člani: Radovljica-Koper 9.11.2013_1
 • Člani - Črnomelj-Rad 26.10.2013_1 _3
 • Člani - Sežana-Rad 5.10.2013_5
 • Člani: Gor.Radgona-Radovljica 15.11.2013_10