RK Radovljica : RD Jadran 2009 Hrpelje Kozina 28:28 (13:15)
Domači fantje so tekmo proti močno okrepljeni ekipi, ki odkrito napada mesto, ki vodi v višji rang tekmovanja, začeli izjemno odločno. Igralci Radovljice so bili v rahli rezultatski prednosti v prvem delu prvega polčasa, nato so pobudo prevzeli izkušenejši gostje in na odmor odšli z dvema zadetkoma prednosti.

Člani: Radovljica-Kozina 15.3.2015_1

Tudi v drugem delu tekme so bili gostje v rezultatski prednosti, ko je pet minut pred koncem tekme gostujoča ekipa povedla s tremi zadetki prednosti, se je zdelo da domači mladci, kljub dobri igri, ne bodo uspeli pripraviti presenečenja. A zgodilo se je ravno slednje, domači fantje so z izjemno igro v zadnjih petih minutah tekme uspeli odščipniti točko favoriziranim gostom iz Kozine.
Ko po končani tekmi do domačih fantov pristopi gostujoči trener in jih pohvali za prikazano igro potem dodaten komentar ni potreben. Bravo fantje!
Če boste vztrajali in trenirali kot je treba je pred vami izjemno svetla prihodnost.
Pripravil: Jože Cuderman

• Člani: Radovljica-Reprezentanca1998 29.9.1998_1