Nova spletna stran je v izdelavi.

Message
 • EU e-Privacy Directive

  This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

  View e-Privacy Directive Documents

  You have declined cookies. This decision can be reversed.

14.3.2015 - Mlajši dečki B so v drugem kolu svoje polfinalne skupine gostovali pri vrstnikih iz RD Jadran 2009 Hrpelje - Kozina. Šlo je za drugo zaporedno gostovanje, v Radovljico so se fantje vrnili z novim parom točk, a...

RD Jadran 2009 Hrpelje - Kozina : RK Radovljica; 15 : 28 (8 : 11)

Radovljičani so pod vtisom zmage v Novem mestu pretekli teden odšli na svoje drugo zaporedno gostovanje. Fantje so bili tokrat bistveno drugačni kot pretekli teden, žal precej manj skoncentrirani in odločeni, precej manj zavzeti. Ogrevanje pred tekmo je bilo na bistveno nižjem nivoju kot pri Krkaših, pristop je bil občutno drugačen, žal ne ravno najbolj primeren za tekmo v tem rangu tekmovanja.

 Fantje so se celoten prvi polčas mučili in so le s težavo prihajali do zadetkov, obramba je bila premalo čvrsta, premalo agresivna, premalo gibljiva. Prehoda iz obrambe v napad ni bilo, zbranosti pri podajah in zaključnih strelih je manjkalo praktično pri vseh fantih, ki so stopili na igrišče v tem prvem delu srečanja. Vse našteto je botrovalo precejšnjemu številu prejetih zadetkov v prvem delu, žal tokrat tudi naš vratar ni bil na nivoju kakršnega smo od njega vajeni.

Drugi polčas je bil drugačen, boljši, fantje so bili v vseh elementih igre precej bolj zavzeti kot v prvem delu, bili so bolj zbrani, bolj odgovorni, do izraza je prihajala kvaliteta naše ekipe.

Vsi skupaj se moramo zavedati, da je vsaka tekma svoja zgodba, da se ne glede na nasprotnika tekma prične in kočna s sodnikovim žvižgom. Kljub slabemu prvemu polčasu moramo biti zadovoljni z novim parom točk in z dejstvom, da so precejšnjo minutažo na današnji tekmi dobili igralci, ki običajno igrajo manj. Ravno ti igralci so bili najbolj svetla točka tokratne predstave naših fantov. To nas lahko navdaja z optimizmom za v bodoče, imamo širino, imamo fante, ki lahko igrajo v vsakem trenutku in so sposobni prispevati svoj, pomemben del k skupnemu uspehu ekipe.

V tednu, ki je pred nami kot v vseh prihajajočih aktivnostih moramo skupaj s fanti močno delati na spoštovanju nasprotnika, na maksimalni motiviranosti za vsak posamezen trening in vsako posamezno tekmo, na odgovornosti do sebe, soigralcev, ekipe, kluba, navijačev.

Prepričani smo, da so fantje sposobni veliko več kot so prikazali danes, da bodo to v bodoče tudi dokazali. Prva priložnost se jim nudi že v petek 20.03.2015, ko v domači dvorani ob 16.30 uri gostimo zadnjega nasprotnika v prvem delu polfinalne skupine A, in sicer k nam v goste prihaja ekipa iz Škofljice.
Avtor: Rok Vidic

Pojdite z nami na tekmo!

RK Radovljica organizira ogled rokometnega spektakla, kvalifikacijske tekme SLOVENIJA : NEMČIJA za Evropsko prvenstvo 2018 na Hrvaškem. Tekma bo 3. maja 2017 ob 20,00 uri v dvorani Stožice v Ljubljani.

 

Podprimo naše bronaste fante....

 

Za več informacij kliknite tukaj!

Vabilo k vpisu v Rokometno šolo Radovljica

Tudi ti si lahko Uroš Zorman. Vpiši se v rokometno šolo v Radovljici in začni pot k uspehu.

Vabilo_1

Vse fante in dekleta rojene letnika 2006 in mlajše vabimo na krožek mini rokometa:

 
OŠ Radovljica:
    ponedeljek: 14:45-16:00
    sreda: 13:45 - 14:45
 
OŠ Bled
    sreda: 12:55 - 13:35
    četrtek: 14:00 - 15:25
 
Starejše otroke vabimo, da se nam priklučijo pri klubskih selekcijah.
 
Več informacij na  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  ali na telefon 041 873602 (Goran).
 • Člani_5

Sponzorji

Tudi mi imamo radi rokomet
CUDV

 • Dan rokometa, september 2013_12
 • Člani: Pomurje-Radovljica 21.12.2013_1_1
 • Dan rokometa, september 2013_3
 • Člani: Radovljica-Koper 9.11.2013_6