14.2.2015 - Fantje so tekmo začeli izjemno odločno, z odlično igro v obrambi so povsem onemogočili goste iz Nove Gorice in z lahkimi zadetki iz protinapadov neusmiljeno polnili mrežo gostujočega vratarja. Z zavzeto igro so fantje nadaljevali tudi v drugem polčasu in dosegli najvišjo zmago v sezoni. Do naše prepoznavne igre nas vodi le dobra igra v obrambi in ko jo fantje igrajo kot se od njih zahteva je vse lažje. Čestitke fantom za prikazano na tej tekmi. Upam, da bodo tudi na naslednjih tekmah igrali tako zavzeto in ne po sistemu toplo-hladno.

RK Radovljica:RK Nova Gorica 39:15 (18:5)
Pripravil: Jože Cuderman

• Pokal Slovenije 2.10.2013_4