Nova spletna stran je v izdelavi.

Message
 • EU e-Privacy Directive

  This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

  View e-Privacy Directive Documents

  You have declined cookies. This decision can be reversed.

Mlajši dečki A so uspeli pripraviti prvovrstno presenečenje in premagati vrstnike iz Iga. Prvo srečanje teh dveh nasprotnikov v tej sezoni se je končalo v korist naših tokratnih gostov s kar 11 zadetki.

RK Radovljica : ŠD Mokerc - Ig; 24 : 21 (11 : 11)

Naši fantje so prikazali svojo najbolj borbeno predstavo v tej sezoni. Od začetka srečanja so kazali odločenost, da osvojijo točki, kar jim je na koncu zasluženo uspelo.

Borbena igra je terjala veliko število izključitev na domači strani, saj smo si prislužili kar 14 kazenskih minut, na nasprotni strani gostje le dve. Borbena igra, nepopustljivost v obrambi, želja osvajati vsak delček igrišča, vse to je bilo razlog za izjemno raztrgano igro v fazi napada naših fantov, z velikim številom tehničnih napak.

Fantje so tokrat dokazali, da so sposobni igrati tudi proti favoriziranim gostom, da lahko s pravim pristopom v obrambi dosežejo ugoden končni rezultat. Nova preizkušnja nas čaka že v torek 27.1.2015 v Ljubljani, v dvorani Galjevica se bomo srečali z vrstniki iz Krim Olimpije.
Avtor: Rok Vidic

Pojdite z nami na tekmo!

RK Radovljica organizira ogled rokometnega spektakla, kvalifikacijske tekme SLOVENIJA : NEMČIJA za Evropsko prvenstvo 2018 na Hrvaškem. Tekma bo 3. maja 2017 ob 20,00 uri v dvorani Stožice v Ljubljani.

 

Podprimo naše bronaste fante....

 

Za več informacij kliknite tukaj!

Vabilo k vpisu v Rokometno šolo Radovljica

Tudi ti si lahko Uroš Zorman. Vpiši se v rokometno šolo v Radovljici in začni pot k uspehu.

Vabilo_1

Vse fante in dekleta rojene letnika 2006 in mlajše vabimo na krožek mini rokometa:

 
OŠ Radovljica:
    ponedeljek: 14:45-16:00
    sreda: 13:45 - 14:45
 
OŠ Bled
    sreda: 12:55 - 13:35
    četrtek: 14:00 - 15:25
 
Starejše otroke vabimo, da se nam priklučijo pri klubskih selekcijah.
 
Več informacij na  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  ali na telefon 041 873602 (Goran).
 • Člani_3

Sponzorji

Tudi mi imamo radi rokomet
CUDV

 • Kostanjev piknik_1
 • Rad-Ajdovščina 5.10.2013_1 _3
 • Člani: Gor.Radgona-Radovljica 15.11.2013_4
 • Kostanjev piknik_9