Mlajši dečki A so uspeli pripraviti prvovrstno presenečenje in premagati vrstnike iz Iga. Prvo srečanje teh dveh nasprotnikov v tej sezoni se je končalo v korist naših tokratnih gostov s kar 11 zadetki.

RK Radovljica : ŠD Mokerc - Ig; 24 : 21 (11 : 11)

Naši fantje so prikazali svojo najbolj borbeno predstavo v tej sezoni. Od začetka srečanja so kazali odločenost, da osvojijo točki, kar jim je na koncu zasluženo uspelo.

Borbena igra je terjala veliko število izključitev na domači strani, saj smo si prislužili kar 14 kazenskih minut, na nasprotni strani gostje le dve. Borbena igra, nepopustljivost v obrambi, želja osvajati vsak delček igrišča, vse to je bilo razlog za izjemno raztrgano igro v fazi napada naših fantov, z velikim številom tehničnih napak.

Fantje so tokrat dokazali, da so sposobni igrati tudi proti favoriziranim gostom, da lahko s pravim pristopom v obrambi dosežejo ugoden končni rezultat. Nova preizkušnja nas čaka že v torek 27.1.2015 v Ljubljani, v dvorani Galjevica se bomo srečali z vrstniki iz Krim Olimpije.
Avtor: Rok Vidic

• Trbovlje 29.9.2013_7