Nova spletna stran je v izdelavi.

Message
 • EU e-Privacy Directive

  This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

  View e-Privacy Directive Documents

  You have declined cookies. This decision can be reversed.

Fantje letnika 2002 in 2003 so se udeležili močnega mednarodnega turnirja v Poreču namenjenega igralcem rojenim leta 2002. Turnir se je odvijal v izjemno lepi športni dvorani Žatika, ki je bila zgrajena za svetovno prvenstvo v rokometu leta 2009 za moške.

Turnir v Poreču, december 2014 - letnik 2002_2 Turnir v Poreču, december 2014 - letnik 2002_1

 Turnir je potekal dva dni, v soboto smo v skupinskem delu odigrali štiri tekme od tega smo tri zmagali, z domačini smo tekmo izgubili. Tri zmage in poraz so pomenile uvrstitev v polfinale turnirja, ki je skupaj s tekmami za končno razvrstitev potekal v nedeljo. V zaključnem delu turnirja, polfinale in tekma za tretje mesto smo morali obakrat priznati premoč nasprotnikom in smo tako osvojili končno četrto mesto. V dveh dneh smo odigrali šest tekem, štiri s hrvaškimi ekipami, dve s slovenskimi, od Slovenj Gradca smo bili tokrat boljši, v polfinalu smo izgubili proti izjemnim Trebanjcem, ki po videnem sodeč sodijo v najožji krog favoritov za F4 v DP v svoji starostni kategoriji.

Zadovoljni? Zagotovo, saj smo si ponovno nabrali nove, pomembne izkušnje. v manj kot 24 urah smo odigrali šest kvalitetnih srečanj z različnimi nasprotniki. Pomembno je, da so na vseh tekmah vsi fantje dobili priložnost za igro, hkrati je zelo pomembno spoznanje, da smo izkušnje iz turnirja v Monoštru uspeli prenesti na tokratni turnir in jih zagotovo tudi nadgraditi. V igri naših fantov je še vedno zaznati precej nihanj, predvsem bode v oči pristop na posameznih tekmah, saj se fantje še vedno premalo zavedajo, da je potrebno vsako tekmo odigrati maksimalno resno in borbeno, ne glede na nasprotnika. Končno četrto mesto je za našo ekipo uspeh ob dejstvu, da smo fizično šibkejši od velike večine naših nasprotnikov, saj je ekipa po večini sestavljena iz fantov rojenih leta 2003.

Zelo zadovoljni in hkrati ponosni smo v RK Radovljica z obnašanjem naših fantov. Vsi fantje so izjemno lepo vzgojeni in z njimi ni nikakršnih vedenjskih težav. Hkrati smo v RK Radovljica veseli, da starši svoje otroke podpirate in jim omogočate udeležbo na tovrstnih turnirjih doma in v tujini. Prepričani smo, da se bomo skupaj v bodoče lahko veselili novih uspehov. Najpomembneje je, da smo se tudi tokrat domov vrnili zdravi, brez poškodb in polni novih, prijetnih vtisov ter spominov.
Avtor: Rok Vidic

Pojdite z nami na tekmo!

RK Radovljica organizira ogled rokometnega spektakla, kvalifikacijske tekme SLOVENIJA : NEMČIJA za Evropsko prvenstvo 2018 na Hrvaškem. Tekma bo 3. maja 2017 ob 20,00 uri v dvorani Stožice v Ljubljani.

 

Podprimo naše bronaste fante....

 

Za več informacij kliknite tukaj!

Vabilo k vpisu v Rokometno šolo Radovljica

Tudi ti si lahko Uroš Zorman. Vpiši se v rokometno šolo v Radovljici in začni pot k uspehu.

Vabilo_1

Vse fante in dekleta rojene letnika 2006 in mlajše vabimo na krožek mini rokometa:

 
OŠ Radovljica:
    ponedeljek: 14:45-16:00
    sreda: 13:45 - 14:45
 
OŠ Bled
    sreda: 12:55 - 13:35
    četrtek: 14:00 - 15:25
 
Starejše otroke vabimo, da se nam priklučijo pri klubskih selekcijah.
 
Več informacij na  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  ali na telefon 041 873602 (Goran).
 • Člani_5

Sponzorji

Tudi mi imamo radi rokomet
CUDV

 • Trbovlje 29.9.2013_6
 • Člani: Radovljica-Koper 9.11.2013_7
 • Člani: Radovljica-Koper 9.11.2013_4
 • Člani - Črnomelj-Rad 26.10.2013_1 _1