Nova spletna stran je v izdelavi.

Message
 • EU e-Privacy Directive

  This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

  View e-Privacy Directive Documents

  You have declined cookies. This decision can be reversed.

22.11.2014 - Radovljiški fantje so tekmo začeli izjemno odločno, z borbeno in agresivno igro v obrambi so onemogočali razvoj igre fizično močnejših gostov v napadu in na odmor odšli s tremi goli prednosti. Sredi drugega polčasa se je v našo igro prikradlo nekaj črnih minut, kar so gostje izkoristili in sploh prvič na tekmi povedli. Po minuti odmora so se domači igralci ponovno zbrali, znova prišli do prednosti treh zadetkov in tekmo povsem zasluženo odločili v svojo korist.

RK Radovljica:RD Alples Železniki 24:22 (13:10)

V naši igri je še vedno preveč nervoze, ko bomo še bolj umirili glave bo stekla tudi igra v napadu. Zapravimo namreč preveč čistih priložnosti za zadetek in na trenutke igramo preveč zaletavo. Mladost je norost,...., v lanski sezoni smo na večini tekem zgolj nastopali, letos tekmujemo. Napredek vseh fantov je več kot očiten. Trdo delo na treningih mora biti še naprej glavno in edino vodilo. Če bo

tako, se bomo po zadnjem sodnikovem pisku, vse pogosteje iskreno veselili. Za izjemno borbenost si vsi fantje zaslužijo pohvalo. V mojem in imenu fantov hvala tudi izjemnim navijačem, ki postajajo naš osmi igralec v polju.

 

Pripravil: Jože Cuderman

Pojdite z nami na tekmo!

RK Radovljica organizira ogled rokometnega spektakla, kvalifikacijske tekme SLOVENIJA : NEMČIJA za Evropsko prvenstvo 2018 na Hrvaškem. Tekma bo 3. maja 2017 ob 20,00 uri v dvorani Stožice v Ljubljani.

 

Podprimo naše bronaste fante....

 

Za več informacij kliknite tukaj!

Vabilo k vpisu v Rokometno šolo Radovljica

Tudi ti si lahko Uroš Zorman. Vpiši se v rokometno šolo v Radovljici in začni pot k uspehu.

Vabilo_1

Vse fante in dekleta rojene letnika 2006 in mlajše vabimo na krožek mini rokometa:

 
OŠ Radovljica:
    ponedeljek: 14:45-16:00
    sreda: 13:45 - 14:45
 
OŠ Bled
    sreda: 12:55 - 13:35
    četrtek: 14:00 - 15:25
 
Starejše otroke vabimo, da se nam priklučijo pri klubskih selekcijah.
 
Več informacij na  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  ali na telefon 041 873602 (Goran).
 • Člani_5

Sponzorji

Tudi mi imamo radi rokomet
CUDV

 • Kostanjev piknik_9
 • Člani: Radovljica-Koper 9.11.2013_1
 • Člani: Gor.Radgona-Radovljica 15.11.2013_3
 • Člani: Radovljica-Koper 9.11.2013_3