22.11.2014 - Radovljiški fantje so tekmo začeli izjemno odločno, z borbeno in agresivno igro v obrambi so onemogočali razvoj igre fizično močnejših gostov v napadu in na odmor odšli s tremi goli prednosti. Sredi drugega polčasa se je v našo igro prikradlo nekaj črnih minut, kar so gostje izkoristili in sploh prvič na tekmi povedli. Po minuti odmora so se domači igralci ponovno zbrali, znova prišli do prednosti treh zadetkov in tekmo povsem zasluženo odločili v svojo korist.

RK Radovljica:RD Alples Železniki 24:22 (13:10)

V naši igri je še vedno preveč nervoze, ko bomo še bolj umirili glave bo stekla tudi igra v napadu. Zapravimo namreč preveč čistih priložnosti za zadetek in na trenutke igramo preveč zaletavo. Mladost je norost,...., v lanski sezoni smo na večini tekem zgolj nastopali, letos tekmujemo. Napredek vseh fantov je več kot očiten. Trdo delo na treningih mora biti še naprej glavno in edino vodilo. Če bo

tako, se bomo po zadnjem sodnikovem pisku, vse pogosteje iskreno veselili. Za izjemno borbenost si vsi fantje zaslužijo pohvalo. V mojem in imenu fantov hvala tudi izjemnim navijačem, ki postajajo naš osmi igralec v polju.

Pripravil: Jože Cuderman

• Člani: Radovljica-Koper 9.11.2013_1