Nova spletna stran je v izdelavi.

Message
  • EU e-Privacy Directive

View e-Privacy Directive Documents

22.11.2014 - Naši fantje so doma gostili sovrstnike iz Šofljice, kljub neprepričljivi igri v prvem polčasu so v drugem nekoliko uspeli strniti svoje vrste in zmagati.

RK Radovljica : ŠD Škofljica Pekarna Pečjak - 20 : 13 (8 : 7)

Tekmo so naši fantje pričeli precej slabo, brez potrebne gibljivosti in agresivnosti v obrambi, nepovezano in individualno v napadu. Temu primeren je bil tudi rezultat, saj so gostje v uvodnih minutah srečanja ves čas bili v rezultatski prednosti. Po minuti odmora so domači igralci zaigrali nekoliko bolje in na odmor oditi z minimalno prednostjo enega zadetka.

Uvodne minute drugega polčasa so pripadle gostom, naši fantje so uspeli zenačiti na 10 : 10 in pričeli igrati enotno, bojevito predvsem pa so se pričeli držati dogovora. Bistveno bolj gibljiva, na trenutke tudi dovolj agresivna igra v obrambi je prinesla želen preobrat in je omogočala dosego t.i. lahkih zadetkov. V napadu na postavljeno obrambo so naši fantje pričeli sodelovati in igrati ekipno, ne več individualno in nepovezano kar je tudi močno pripomoglo k ugodnemu rezultatu.

Fantje se bodo morali zavedati, da le enotni lahko zmagujejo in so uspešni. Koncentracija in upoštevane dogovorov skozi celotno tekmo bo prinašalo uspešne rezultate. V primerjavi s prejšnjimi srečanji je bil napredek viden, zagotovo pa nas vse skupaj čaka še ogromno dela.

Fantje so si to zmago zaslužili kljub napakam, ki so se dogajale skozi celotno srečanje. Prihodnjo soboto v domačo dvorano prihaja ekipa iz Logatca.

Avtor: Rok Vidic

Pojdite z nami na tekmo!

RK Radovljica organizira ogled rokometnega spektakla, kvalifikacijske tekme SLOVENIJA : NEMČIJA za Evropsko prvenstvo 2018 na Hrvaškem. Tekma bo 3. maja 2017 ob 20,00 uri v dvorani Stožice v Ljubljani.