Nova spletna stran je v izdelavi.

Message
 • EU e-Privacy Directive

  This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

  View e-Privacy Directive Documents

  You have declined cookies. This decision can be reversed.

22.11.2014 - Naši fantje so doma gostili sovrstnike iz Šofljice, kljub neprepričljivi igri v prvem polčasu so v drugem nekoliko uspeli strniti svoje vrste in zmagati.

RK Radovljica : ŠD Škofljica Pekarna Pečjak - 20 : 13 (8 : 7)

Tekmo so naši fantje pričeli precej slabo, brez potrebne gibljivosti in agresivnosti v obrambi, nepovezano in individualno v napadu. Temu primeren je bil tudi rezultat, saj so gostje v uvodnih minutah srečanja ves čas bili v rezultatski prednosti. Po minuti odmora so domači igralci zaigrali nekoliko bolje in na odmor oditi z minimalno prednostjo enega zadetka.

Uvodne minute drugega polčasa so pripadle gostom, naši fantje so uspeli zenačiti na 10 : 10 in pričeli igrati enotno, bojevito predvsem pa so se pričeli držati dogovora. Bistveno bolj gibljiva, na trenutke tudi dovolj agresivna igra v obrambi je prinesla želen preobrat in je omogočala dosego t.i. lahkih zadetkov. V napadu na postavljeno obrambo so naši fantje pričeli sodelovati in igrati ekipno, ne več individualno in nepovezano kar je tudi močno pripomoglo k ugodnemu rezultatu.

Fantje se bodo morali zavedati, da le enotni lahko zmagujejo in so uspešni. Koncentracija in upoštevane dogovorov skozi celotno tekmo bo prinašalo uspešne rezultate. V primerjavi s prejšnjimi srečanji je bil napredek viden, zagotovo pa nas vse skupaj čaka še ogromno dela.

Fantje so si to zmago zaslužili kljub napakam, ki so se dogajale skozi celotno srečanje. Prihodnjo soboto v domačo dvorano prihaja ekipa iz Logatca.

Avtor: Rok Vidic

Pojdite z nami na tekmo!

RK Radovljica organizira ogled rokometnega spektakla, kvalifikacijske tekme SLOVENIJA : NEMČIJA za Evropsko prvenstvo 2018 na Hrvaškem. Tekma bo 3. maja 2017 ob 20,00 uri v dvorani Stožice v Ljubljani.

 

Podprimo naše bronaste fante....

 

Za več informacij kliknite tukaj!

Vabilo k vpisu v Rokometno šolo Radovljica

Tudi ti si lahko Uroš Zorman. Vpiši se v rokometno šolo v Radovljici in začni pot k uspehu.

Vabilo_1

Vse fante in dekleta rojene letnika 2006 in mlajše vabimo na krožek mini rokometa:

 
OŠ Radovljica:
    ponedeljek: 14:45-16:00
    sreda: 13:45 - 14:45
 
OŠ Bled
    sreda: 12:55 - 13:35
    četrtek: 14:00 - 15:25
 
Starejše otroke vabimo, da se nam priklučijo pri klubskih selekcijah.
 
Več informacij na  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  ali na telefon 041 873602 (Goran).
 • Člani_3

Sponzorji

Tudi mi imamo radi rokomet
CUDV

 • Člani: Gor.Radgona-Radovljica 15.11.2013_6
 • Trbovlje 29.9.2013_1
 • Člani - Črnomelj-Rad 26.10.2013_1 _3
 • Člani: Radovljica-Koper 9.11.2013_1