Nova spletna stran je v izdelavi.

Message
 • EU e-Privacy Directive

  This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

  View e-Privacy Directive Documents

  You have declined cookies. This decision can be reversed.

18.11.2014 - Naša mlada članska ekipa je tekmo v Sežani začela odločno in posledično je bila tekma skozi celotni prvi polčas zelo izenačena. Fantje so dobro igrali v obrambi in povezano v napadu, nekaj nezbranosti je bilo le pri strelih iz čistih priložnosti za zadetek in prav zaradi tega je ekipa Sežane na odmor odšla z minimalno prednostjo.

RK Mitol Sežana : RK Radovljica 28:25 (14:13)

Drugi polčas je naša ekipa začela preveč zaletavo, kar so izkušenejši domači igralci izkoristili in prednost povečali na šest zadetkov. Nato so se naši mladci ponovno zbrali in prednost nasprotnika do konca tekme znižali na tri zadetke. Kljub porazu fantje zaslužijo pohvalo za borbeno in odločno igro, ko popravimo še realizacijo čistih priložnosti za zadetek pa bomo, proti na papirju močnejšim ekipam, še bolj konkurenčni.

Avtor:Jože Cuderman

Pojdite z nami na tekmo!

RK Radovljica organizira ogled rokometnega spektakla, kvalifikacijske tekme SLOVENIJA : NEMČIJA za Evropsko prvenstvo 2018 na Hrvaškem. Tekma bo 3. maja 2017 ob 20,00 uri v dvorani Stožice v Ljubljani.

 

Podprimo naše bronaste fante....

 

Za več informacij kliknite tukaj!

Vabilo k vpisu v Rokometno šolo Radovljica

Tudi ti si lahko Uroš Zorman. Vpiši se v rokometno šolo v Radovljici in začni pot k uspehu.

Vabilo_1

Vse fante in dekleta rojene letnika 2006 in mlajše vabimo na krožek mini rokometa:

 
OŠ Radovljica:
    ponedeljek: 14:45-16:00
    sreda: 13:45 - 14:45
 
OŠ Bled
    sreda: 12:55 - 13:35
    četrtek: 14:00 - 15:25
 
Starejše otroke vabimo, da se nam priklučijo pri klubskih selekcijah.
 
Več informacij na  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  ali na telefon 041 873602 (Goran).
 • Člani_4

Sponzorji

Tudi mi imamo radi rokomet
CUDV

 • Člani: Pomurje-Radovljica 21.12.2013_1_8
 • Dan rokometa, september 2013_8
 • Rad-Ajdovščina 5.10.2013_1 _2
 • Trbovlje 29.9.2013_6