18.11.2014 - Naša mlada članska ekipa je tekmo v Sežani začela odločno in posledično je bila tekma skozi celotni prvi polčas zelo izenačena. Fantje so dobro igrali v obrambi in povezano v napadu, nekaj nezbranosti je bilo le pri strelih iz čistih priložnosti za zadetek in prav zaradi tega je ekipa Sežane na odmor odšla z minimalno prednostjo.

RK Mitol Sežana : RK Radovljica 28:25 (14:13)

Drugi polčas je naša ekipa začela preveč zaletavo, kar so izkušenejši domači igralci izkoristili in prednost povečali na šest zadetkov. Nato so se naši mladci ponovno zbrali in prednost nasprotnika do konca tekme znižali na tri zadetke. Kljub porazu fantje zaslužijo pohvalo za borbeno in odločno igro, ko popravimo še realizacijo čistih priložnosti za zadetek pa bomo, proti na papirju močnejšim ekipam, še bolj konkurenčni.

Avtor:Jože Cuderman

• Člani: Pomurje-Radovljica 21.12.2013_1_8