15.11.2014 - Mlajši dečki A so gostovali na Igu, po razmeroma solidnem prvem polčasu, kjer smo še nekako uspevali držati rezultatski priključek so razigrani gostitelji v drugem prevzeli pobudo na igrišču in zasluženo vknjižili nov par točk.

ŠD Mokerc - Ig : RK Radovljica; 29 : 18 (15 : 13)

Tekma dveh fizično precej enakovrednih ekip v kateri so gostitelji znali izkoristiti vse napake gostov iz Radovljice. Prvi polčas so naši fantje igrali še sorazmerno disciplinirano v vseh fazah igre, v drugem žal ne več in rezultat je bil visok poraz na koncu tekme.

Tokrat smo vsi skupaj ponovno dobili potrditev, da le v kolikor se držimo dogovora lahko uspešno nasprotnem primeru te možnosti ni. Kljub porazu veseli dejstvo, da so igralci, ki običajno igrajo manj in so dobili priložnost le to dobro izkoristili.

V soboto nas v tej starostni kategoriji že čaka novo srečanje, v domačo dvorano prihajajo sovrstniki iz Škofljice.
Avtor: Rok Vidic

• Člani: Radovljica-Reprezentanca1998 29.9.1998_1