13.11.2014 - Mlajši dečki B našega kluba so odigrali svojo tretjo tekmo v tej sezoni, še tretjič so gostovali. Tokrat smo se predstavili v športni dvorani v Cerkljah in ob ne ravno prepričljivi predstavi uspeli zmagati. Na tekmo smo iz različnih razlogov ponovno odšli v izjemno majhnem številu.

Številčno izjemno močni gostitelji so se predstavili v lepi luči, ob dejstvu, da rokomet trenirajo zelo kratek čas, od začetka letošnjega septembra jih zagotovo čaka svetla prihodnost.

Naši fantje so tako zaključili vsa gostovanja v rednem delu letošnjega državnega prvenstva. Do nadaljevanja, ki bo na sporedu v mesecu marcu prihodnje leto bomo decembra in januarja odigrali še tri povratne tekme v domači dvorani. Pričakujemo, da bomo v tej starostni kategoriji tudi kot gostitelji tako uspešni kot smo bili na gostovanjih.
Avtor: Rok Vidic

• Člani: Radovljica-Reprezentanca1998 29.9.1998_1