Nova spletna stran je v izdelavi.

Message
 • EU e-Privacy Directive

  This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

  View e-Privacy Directive Documents

  You have declined cookies. This decision can be reversed.

8.11.2014 - Mlajši dečki B našega kluba so odigrali šele svojo drugo tekmo v DP, šlo je za drugo zaporedno gostovanje. Naši fantje so gostovali pri vrstnikih iz Železnikov in jih visoko premagali.

Na tekmo smo šli v precej okrnjeni zasedbi zaradi bolezni in igranja na tekmi višje starostne kategorije so manjkali trije fantje. Tokrat je šlo za precej specifično tekmo, saj smo igrali v zelo majhni telovadnici tamkajšnje osnovne šole. Naši fantje so se kljub neobičajnim razmeram na igralno okolje zelo hitro navadili in odigrali korektno tekmo.

Ne glede na visoko razliko na koncu ne moremo biti v celot zadovoljni s prikazanim naših fantov. Preveč je bilo storjenih napak v igri v napadu pri podajah in lovljenju žoge. Dogovor je bil, da bomo v obrambi igrali na način, da bomo z gibanjem zapirali prostor in onemogočali nasprotniku prihajati v ugodne pozicije za strel. S tem delom igre moramo biti najbolj zadovoljni, saj fantje niso odigrali tako kot znajo. Zavedati se je potrebno, da bodo prišla srečanja, ko nam bodo nasproti stale enakovredne ekipe, takšne tekme lahko uspešno igramo izključno ob predpostavki, da bo igra v obrambi na najvišjem možnem nivoju.

Že v četrtek fantje odhajajo na svoje tretje gostovanje, odhajajo k vrstnikom v Cerklje. S tem gostovanjem bomo v tej starostni kategoriji zaključili z gostovanji v skupinskem delu DP v kategoriji mlajših dečkov B.
Avtor: Rok Vidic

Pojdite z nami na tekmo!

RK Radovljica organizira ogled rokometnega spektakla, kvalifikacijske tekme SLOVENIJA : NEMČIJA za Evropsko prvenstvo 2018 na Hrvaškem. Tekma bo 3. maja 2017 ob 20,00 uri v dvorani Stožice v Ljubljani.

 

Podprimo naše bronaste fante....

 

Za več informacij kliknite tukaj!

Vabilo k vpisu v Rokometno šolo Radovljica

Tudi ti si lahko Uroš Zorman. Vpiši se v rokometno šolo v Radovljici in začni pot k uspehu.

Vabilo_1

Vse fante in dekleta rojene letnika 2006 in mlajše vabimo na krožek mini rokometa:

 
OŠ Radovljica:
    ponedeljek: 14:45-16:00
    sreda: 13:45 - 14:45
 
OŠ Bled
    sreda: 12:55 - 13:35
    četrtek: 14:00 - 15:25
 
Starejše otroke vabimo, da se nam priklučijo pri klubskih selekcijah.
 
Več informacij na  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  ali na telefon 041 873602 (Goran).
 • Člani_6

Sponzorji

Tudi mi imamo radi rokomet
CUDV

 • Člani: Radovljica-Koper 9.11.2013_9
 • Trbovlje 29.9.2013_6
 • jesensko druženje_1
 • Dan rokometa, september 2013_6